Yorumlar

YORUMLAR

Prof Dr İ. Ethem Geçim  diyor ki: 03/09/2013, 19:21

Değerli Funda

Siteni beğendim.

Kutsal olan bireysel çalışma haklarını kullanan her hekime saygım gittikçe artıyor. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Esen diyor ki: 12/11/2013, 19:21

Funda Hanım,

Öncelikle beni büyük bir sıkıntımdan kurtardığınız için size çok teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır beni mutsuz eden ve kimseyle de paylaşamadığım sorunumu çok başarılı bir operasyonla çözdünüz. Labioplasti operasyonu için İstanbul, Ankara dahil bir çok doktor araştırdım ve oralara gitmeyi bile göze almıştım. Ama iyi ki sizi bulmuşum ve operasyon sonucunu da görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimi iyice anladım. Operasyon öncesi görüşmelerimiz, operasyon sırasındaki rahatlatıcı, tecrübeli, güven veren ilginiz için size çok teşekkür ediyorum tekrardan. Sonuç muhteşem oldu, çok mutluyum sayenizde.

Tuana diyor ki: 13/12/2013, 10:04

Vajinusmus rahatsızlığı olan biriydim.Yıllarca kimseyle paylaşamadım. Funda hanımın sitesini ziyaret ettim ve Funda hanımla tanıştım, hayatım değişti kendime özgüvenim geldi ve rahatsızlığımı yendim. Funda hanıma sonsuz teşekkürler.

Selin diyor ki: 18/12/2013, 20:11

Bir kadın için belki de en önemli doktoru kadın doğum doktorudur. Nedense bu konuda yüzüm hiç gülmemişti ta ki doktor Funda hanımla tanışana kadar. Konusunda isim yapmış ünlü bir doktora Vajina estetiği yaptırmıştım ve sonuç tam bir felaketti. Bütün hayatımı ve özgüvenimi çok etkileyen bu sorunumdan beni kurtardınız. Genç olduğunuz halde bu konudaki tecrübenizle, titizliğinizle, profesyonel ve başarılı geçmişinizle, rahatlatıcı yaklaşımınızla ikinci defa aynı operasyonu geçirmenin tüm olumsuz etkilerini sildiniz ve sonuç muhteşem oldu. Bu konularda benim gibi sorunu olan tüm kadınlara, doktor Funda hanımla görüşmeden hiç bir şey için karar vermeyin diyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Böyle bir şeyi ikinci kez yaşamak istemiyorsanız, doktorunuzu iyi seçin. Funda hanım her şey için teşekkürler, elinize sağlık.

Ümran K. diyor ki: 27/12/2013, 20:25

Öncelikle benim gibi ilk gece korkusu olan vajinismus hastalarının dikkatine! 4 aylık evli idim ama ilişkiye girememiştim. İnternetten bu sorunu araştırmaya başladım orada Funda Yazıcı Erol’ un vajinismus hakkındaki yazısını okudum ve muayenehanesine gittik. Funda hanım bizi son derece sıcak ve güzel karşıladı. Bu sorunu olan kişiler için doktorun bu tavrı karşı taraf için güven noktasında çok önemlidir. Daha sonra seanslara başladık. Benim için imkansız gibi görünen bu sorun çok kısa bir sürede Funda hanım sayesinde tamamen bitti. Funda hanıma çok teşekkür ediyorum ve böyle bir sorunu olan herkese şiddetle Funda hanımı tavsiye ediyorum .

Sayit diyor ki: 30/12/2013, 19:54

Funda hanim merhaba

Sitenizi inceledim. Çok ince düşünülerek muhteşem bir site hazırlamışsınız. Herşey en fazla bu kadar ayrıntılı hazırlanıp sunulabilir.İnsanların aklındaki tüm sorular cevaplanıyor. Emeğiniz için teşekkürler.

Esma Amir diyor ki: 15/01/2014, 13:58

Hamileliğimde doktor Funda hanıma gittim. Sorduğum bütün sorularıma cevap bulduğum son derece bilgili ve güven veren bir doktordur. Doğumum normal doğum oldu. Doğumumda Funda hanımın bana hipnoz uyguladığını düşündüm. Çünkü onu gördükten sonra hiç ağrı ve acı hissetmedim. Funda hanım, herkesin korktuğu normal doğum için beni cesaretlendirdiğiniz ve çok kolay bir şekilde olmasını sağladığınız için çok teşekkür ederim.

Neslişah diyor ki: 16/01/2014, 12:25

Merhabalar ben Neslişah. Öncelikle Funda hanıma ilgisinden ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederim. Bence güven çok önemli bana bu güveni verdiğiniz için minnettarım. Rahatsızlığımla alakalı birsürü soru işareti vardı kafamda hiçbiri kalmadı. Tedavimle ilgili yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

Mehtap A. diyor ki: 17/01/2014, 11:09

2,5 yıllık evliyim ve henüz ilişkiye girememiştik. Ben çekingen biriydim bu konularda ama, Funda hanımla çok rahat konuşabildim. Funda hanımı pozitif ve mütevazi buldum, kendisine güvendim. Terapilerde de öyle olduğunu gördüm. Çok ilgili, herşeyi konuşabileceğimiz birisi, çok ilgili yardımcı oluyor. Funda hanımın vajinismus tedavisiyle ben bu sorunu çok kolay ve rahat bir şekilde yendim. Korktuğum gibi birşey olmadığını gördüm. Funda hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mine S. diyor ki: 17/01/2014, 21:26

Şu anda 40′lı yaşlarımdayım ve doğal olarak bugüne kadar birçok kadın doğum doktoru tanıdım ama sizin kadar ilgili, samimi, titiz, işine saygı duyan ve iyi yapan bir doktorum olmamıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle size gelmiştim, dürüst olmak gerekirse muayenehanenize ilk geldiğimde çok genç olduğunuzu düşündüm ama rahatsızlıklarımla ilgili sorduğum her soruya verdiğiniz detaylı, açıklayıcı ve net cevaplarınızla, ilginizle, bilginizle kafamdaki tüm soru işaretlerini silip beni çok rahatlattınız. Ne kadar başarılı ve tecrübeli olduğunuzu gördüm.Tedavi sürecim, kontroller her zaman samimi, güven veren ve rahatlatıcı yaklaşımınızla çok iyi geçti. Şimdi çevremdeki tüm kadınlara sizi tavsiye ediyorum. Her kadının sizin gibi bir doktoru olmalı. Teşekkürler.

Gül K. diyor ki: 24/02/2014, 12:34

Merhaba ben Gül;

Beş yıllık evliyim,eşimle severek evlendim. Böyle bir hastalığın olduğunu bilemezdim. Hergün gözyaşı ve umutsuzluk beni bitkin duruma getirmişti. Ta ki Funda hanımla tanışıncaya kadar. Onun tüm önerdiklerini yaptım ve hastalığımı yendim. Beş yıl boşuna beklemişim. Şuan çok mutluyuz Funda hanıma sonsuz teşekkürler.

Zeynep T. diyor ki: 25/02/2014, 19:30

Bende bir vajinismus hastası olarak sorunumu çözemeyeceğime inanıyordum. İlk başta tedaviye biraz tedirgin girdim. Funda hanımın pozitif yaklaşımı ve samimi diyaloğu ile tedavimde başarılı olmaya başladım. Yaklaşık 5 seansta verilen ödevlerime istekli ve programlı devam ederek sorunumu halletmiş olduk. Gerçekten tedavimde Funda hanımı tercih ettiğim için çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah birgün doğum vesilesi ile karşılaşacağız.

T. Y. diyor ki: 02/03/2014, 11:52

Vajinal estetik için doktor araştırırken tesadüfen internette Funda Hanıma rastladım. Çekinerek gitmiştim. Ama o kadar içten ve samimi karşıladı ki beni çok rahatlattı. Her konuda sorularımı cevaplandırdı. O anda kararımı verdim ve 1 hafta içinde estetik oldum. Estetikten istediğimden de iyi sonuç aldım. Daha önce yaptırmadığım için pişmanım. Şu anda kendimi çok daha güzel hissediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Asil diyor ki: 02/03/2014, 11:56

Evleneli altı ay olmuştu ve eşimle henüz ilişkiye girememiştik çok korkuyodum. İnternetten araştırmalara başladığımda vajinismus hastası oldugum aşinaydı. Bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyordum. Araştırmalar sonucunda funda hanımı buldum. Yazılarını okuyup mail attım. Eşimle gitmeye karar verdik. Randevumuzu alıp gittik. Bu kadar tatlı anlayışlı ve sevecen birisiyle karşılaşacağımı hiç ummamıştım. Funda hanımın yardımıyla haftalık verdiği ödevleri eşimle yerine getirip kontrollerimizi aksatmadım. Şuan hiçbir sorunumuz kalmadı. Funda hanıma minnettarım. Bence kendi dalında cok başarılı tebrik ediyorum. Başarıların devamını diliyorum. Funda hanımı tercih edip onu tanıdığıma cok mutluyum. Bu konudaki tek doktorum hayatımın sonuna kadar. Tavsiye ediyorum çünkü ben çok memnun kaldım. Bana göre çok kelimesi bile az kalır Funda hanıma. İyi ki tanıdım sizi seviyoruz.

Erdal diyor ki: 10/03/2014, 19:44

Merhabalar ilk olarak doktor Funda hanıma ne kadar teşekkür ve dua etsem azdır. Kısa ve anlaşılır bir şekilde neler yaşadığımı anlatmak isterim. Eşim ve ben tam 4 yıldır çocuk sahibi olabilmek için gezmediğimiz doktor hastane kalmadı. Fakat hiç bir sıkıntımız olmamasına rağmen yardımcı olamadılar. Normal yolla tüp bebek iğneler ilaçlar final hep hüsran oldu. Hem moral olarak hem de finansal sıkıntılar yaşadık ve sonunda Funda hanımı bulduk. Yorumları okuduk hiç kötü yorum yoktu bizde denemek istedik aradık ve randevu aldık. Derdimizi anlattık ve önceden yaptırmış olduğumuz tahlillerimizi verdik. Sıkıntı olmadığını söyledi ama bizim kaybedecek zamanımız yoktu çünkü geçekten yorulmuştuk artık. Funda hanım bize aşılamadan bahsetti. Çok mantıklı geldi hem tüp bebeğe göre çok daha ekonomik ve mantıklıydı. Olması gerekeni önceki doktorlarımız en sona atmışlardı açıkçası artık önemsizdi çünkü Funda hanımla ilk randevumuz da çok pozitif ve piskolojik olarak da çok rahatlamıştık. Aşılamayı karar verdik ve serüven başladı. İlk aşılamamızı yaptık ve sabırsızlıkla beklemeye başladık. Sonuç bizi çok üzebilir idi ama benim içimde öyle bir duygu oluştu ki eşime bence Funda hanım bize yardımcı olacak dedim. Bilmiyorum neden ama bizi çok rahatlatmıştı. Ve mutlu son eşim hamileydi havalara uçtuk anlatılmaz bir duyguydu. Halen inanamıyorum ve şimdi eşim 9 haftalık hamile. Allahıma şükürler olsun Funda hanıma ne kadar dua etsem azdır. Onun sayesinde çok mutluyuz çocuk sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ederim. Allah hepimize çocuğumuzu kucağımıza almak nasip etsin.

A. K. diyor ki: 17/03/2014, 16:56

3 yıldır evliyim ve ilişkiye girememiştik. 2 yıl değişik doktorlarda tedavi olmayı denedik ama bir sonuç alamadık. İnternette bu konuda araştırma yaparken Funda hanımı gördüm. Görünüş olarak kendime yakın buldum. Sonra eşimle gittik. Konuşmasıyla o kadar guzel motive ettiki biz bir haftada sonuc aldık. Ve onun dediği gibi herşeyi en baştan yaşıyoruz.

Gülsüm diyor ki: 17/03/2014, 17:00

Erdal beyin yazdıklarını okudukça o kadar heyecanlandım ki. Bizde 2,50 yıldır bebek özlemi duyan çiftlerdeniz birçok doktora bizde gittik ama hiçbir sorunmuz olmadığı halde hayırlı haberi henüz alamadık. Aşılama istedim doktor sağlıklı bir vücuda aşılama yapamam dedi. Bir an hemen gitmek istedim ama ben manisada oturuyorum. Bir yolunu bulup nasipse mutlaka gelmek istiyorum.

S. A. diyor ki: 24/04/2014, 09:49

Öncelikle Funda Hanımın bize vermiş olduğu güvenden, güler yüzünden ve çok ilgili olmasından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Hiç aşılamayacak gibi görülen sorunumuzu doktorumuzun sayesinde aştık. Tedaviye küçük bir operasyondan sonra başladık ve sonuç şu an gerçekten çok güzel. İyi ki Funda Hanımı tanımışız.

Zeliha diyor ki: 26/04/2014, 09:13

Merhabalar ben labioplasti ameliyatı için 2 yıldır araştırma yapıyordum. Çok mutsuzdum bu konuda araştırmalarımı sürdürürken Funda hocamla tanıştım. Çok korktuğum ve çekindiğim bu ameliyat için Funda hocamla önce telefonda konuştuk. Muayeneye gittiğimde içim çok rahatladı. Sıcak, sevecen davranışlarıyla çok rahat bir operasyon geçirdim. Şuan 1 ay oldu ve son görüntüsünden çok memnunum. Funda hocama ve asistanı Neslihan hanıma ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. İyiki tanımışım sizleri. Zeliha.

Z. E. diyor ki: 28/04/2014, 10:40

Benim en büyük sorunum olan labioplasti ameliyatımı Funda Hocam yaptı. Tam bir ay oldu ve sonuçtan çok memnunum. Bu kadar basit bir operasyon olduğunu bilseydim daha önceden ameliyat olurdum. Güleryüzü, sıcakkanlılığı, doğru yönlendirmeleri içimi çok rahatlattı. Muhteşem bir hekim kendisi herkese tavsiye ederim. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. İyiki tanımışım sizi.

Turkuaz diyor ki: 28/04/2014, 10:42

Öncelikle Funda Hanım’a ilgisi, güleryüzlülüğü, samimi ve sıcak yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. 36 yaşında olmama rağmen sırf bu sebepten dolayı evliliği dahi ertelemiş, hatta evlilik düşüncesi bile beni korkutur hale getirmişti. Bunları düşünürken konu ile ilgili internette yaptığım araştırma da Funda Hanım’ın sitesi ile karşılaştım. Kendisine facebook üzerinden yaptığım kısa bir yazışma sonucunda ertesi gün için randevu aldım. Ne yazık ki biz kadınların bir çoğu bu tarz sıkıntılarınızı, yaşamış olduğumuz toplumun ayıp, günah baskısı altında ve geleneklerimizden ötürü en yakınlarımızla bile paylaşamıyoruz. Açıkcası bende Funda hanımın muayenehanesine giderken hem utanarak, hem sıkılarak gittim ama Funda hanım o kadar içten, samimi ve sıcak karşıladı ki açıklayıcı ve cesaretlendirici yaklaşımı ile o anda bütün utanç ve endişelerimden sıyrılmama neden oldu. Ertesi gün (benim yeniden doğduğum tarih diyebilirim) operasyon için karar verdik ve aynı anda hem labioplasti hem klitoropeksi operasyonu geçirdim. Operasyon esnasında ki tecrübeniz, güven veren sohbetiniz ve iyileşme sürecindeki ilginiz ve desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederim. Sonuçtan oldukça memnun kaldım ve özgüvenimi kazandım. Labioplasti, klitoropeksi vb. operasyon olmak isteyenler varsa konusunda uzman Funda hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Lütfen kendinize dert etmeyin ben bu konuyu bu kadar ertelediğim için çok pişmanım. Sevgilerle.

Hatice Kılıçaslan diyor ki: 08/05/2014, 23:27

Öncelikle tatlı güler yüzlü doktorum Funda hanıma sonsuz teşekkürlerimi belirtmek isterim. 12 yaşında oğlum 5 yaşında kızım var ve ben 2 doğumumda da inanılmaz acılar çektim. Şimdi 23 günlük bir kızım daha var ve ben ilk defa sezeryan amaliyatının beni bu kadar çabuk ayağa kaldıracağını düşünmemiştim. Bebeğim doğdugu ilk günden bu yana ben ilgileniyorum. Çok şükür hiç ağrım olmadı diyebilirim. Eli çok hafif bir doktor. Ancak bu kadar mükemmel olabilir sanki kendi canı acıyacakmış gibi pürüzsüz sorunsuz sezeryan amaliyatı geçirdim. Benim bir çok hastalığım var ve bütün doktorlar hamile olursam benim için büyük riksler doğuracağını söylese de funda hanım bana özgüven verdi ve 9 ay hamileliğimi çok mükemmel bir şekilde takip etti. Diğer doktorlar gibi muayene yaptım hadi git gibi şeyler yaşamadım. Kafama takılan ne varsa sordum en ince detayına kadar anlattı. Doğum yaptım benimle bebeğimle anne şevkatiyle ilğilendi. Herşey için teşekkürler. Allah sizden razı olsun Funda hanım. Siz doktor değil bir meleksiniz. Çok öpüyorum.

Hatice diyor ki: 31/05/2014, 09:14

İki doğum yaptım ve bu doğumlardan sonra vajinal bölgede deforme ve genişleme oldu. Bu durum eşimi ve beni çok rahatsız ediyordu.Ve bir gün Funda hanımla tanıştım ve hayatımı değiştirdi diyebilirim. Şimdi sadece üzüldüğüm şey şimdiye kadar niye beklediğim. Funda Yazıcı Erol’a çok çok teşekkür ediyorum.

Gülen diyor ki:  31/05/2014, 10:35

Öncelikle doktorumuz Funda hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İş tecrübesi, bilgisi, samimiyeti ve güleryüzlülüğüyle beni de tedavi ettiğini belirtmek isterim. Evleneli yaklaşık 1 sene oldu ve ilişkiye giremedik taa ki Lara Kadın Doğum’la tanışana kadar. 3-4 seans sonrasında bu sorunumuz çözülmüş oldu. Hamileliğimde de tercih edeceğim tek doktor kesinlikle Funda hanımdır. Kendinizi orda güvende hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Tekrardan Dr Funda hanım ve asistanı Neslihan hanıma ilgi ve alakalarından, sıcak tavırlarından, samimiyet ve güler yüzlülüklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Tercihimde yanılmamışım , iyi ki sizleri tanımışım.

Zehra diyor ki: 06/06/2014, 10:24

Slm Funda Hanım. Sizi seven ve sizden memnun kalan hastalardan biriside benim. Skar gebelik yaşıyordum. Çok riskli ve hayati tehlikemiz vardı. Hem benim hem bebeğimin. 6 haftalık hamileydim ve bir hafta sonra bebeğim karnımda öldü. Sıra bendeydi. Ama Funda hanımın erken teşhisi beni kurtardı. 10 yaşında bir oğlum ve 2.5 yaşında bir kızım var. Onlar bugün anneleriyle beraberse bunda Funda hocamın rolü çok büyük. Rabbim Funda hocamdan bir değil bin kere razı olsun. Funda hocam ben sizi çok seviyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Saygılar.

Ceyda diyor ki: 19/06/2014, 14:39

Evlendiğim gece başlamıştı bu kabusum. Çok korkuyor ve eşimle ilişkiye giremiyordum. Kimseye söyleyemedim. Bu sorunu yalnız ben yaşadığımı düşünüyordum. Araştırma yaptıktan sonra sorunun vajinismus olduğunu öğrendim. Araştırma sonucunda Dr Funda hanımla tanıştım. Randevu alarak eşimle birlikte gittik. Funda hanım bizi çok güler yüzlü karşıladı. O zaman kendime güvenim geldi. Dört hafta sonunda bu kabusu yendim. Her günüm ağlayarak geçiyordu. Funda Hanım bu konuda bence en iyisi idi. Gösterdiği ilgiden kendisine teşekkür ediyorum. Bir gün bebek vesilesiyle de karşılaşırız umarım. Neslihan hanımada iglisinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Nurum diyor ki: 25/06/2014, 18:06

Merhaba ben 18 yaşındayım ve 3 aylık evliyim ilişkiye girememe gibi önemli bir sorunla karşılaştık.Eşimle beraber Funda hanımla tanışma gururunu yaşadık bizi çok güler yüzlü şekilde karşıladı. Profesyonel bir insandan yardım aldıktan sonra tabiki de sonuç kaçınılmaz bir şekilde acısız, agrısız ve aynı zamanda karşılıklı gülücüklerle sonuçlanan muhteşem bir beraberlik. Kesinlikle ama kesinlikle funda hanım der susarım o konuşsun sonuc her zaman olumludur.

Lina diyor ki: 05/07/2014, 17:35

Tanidigim en mükemmel doktor diyebilirim. 1 yıldır hastasıyım. Funda hanım sayesinde 2 tane büyük cerrahi işlem atlattım. Güler yüzü ve işindeki profesyonelligini tek gecerim. Güvenebileceğiniz iyi bir cerrahtır Funda hanım. İnşallah ilk bebegimi de onunla birlikte kucagima almak nasip olur. Tabiki yardımcısı Neslihan hanımıda unutmamak lazim. Teşekkürler Lara Kadin Doğum ailesi.

M. diyor ki: 26/07/2014, 15:15

2 yıl önce evlenmiştik. İlişkiye giremiyordum. Korkum endişem çok fazlaydı. Etrafımdaki insanların bebek yok mu demesi artık beni çıldırtıyordu. Hergün internet üzerinden araştırma yapıyordum ve vajinismus olduğumu öğrendim. Hemen bi doktor arayışına başladım funda hanımdan randevu aldım ve 2 seans da hayatımız yoluna girdi. 2 yıl boşuna beklemişiz. Yine hasta olsam yine düşünmeden funda hanıma giderim. Funda hanıma sonsuz teşekkür ederim..

TuğMüm diyor ki:29/08/2014, 17:01

Yaklaşık 1.5 yıllık evliyiz ama ne yazık ki ilk gece korkusu vardı. Birkaç doktora gittim güvenemedim ve çok üzüldüm ağladım. Çok korkuyordum. Birgün funda hanımı gördüm internet sitesinde çok başarılı bir doktor. İlk başta çok tedirgindim ama boşuna endişelenmişim oldukca kibar nazik güven veren bir doktor. Beni çok rahatlattı bu konuda. Ona sonsuz teşekkür ederim sayesinde korkularımı yendim çok mutluyuz bizim gibi olan çiftlere tavsiye ederim. Çooook teşekkür ederim FUNDA hanım.

A.F diyor ki: 20/09/2014, 12:58

11 yıllık evliyim. Funda hanım sayesinde vajinismus problemini yendim. Gerçekten kadın olduğumu hissettim. Kendime olan güvenim geldi ve hayata yeniden başladım. Herşey için teşekkür ederim.

Yasemin diyor ki: 08/11/2014, 21:19

Merhabalar geçen sene eylül ayında vajinusmus sorunuyla gittik funda hanıma. Bu sene ikiz bebeklere hamile olduğum müjdesini verdi. Daha söylenecek bişey yok sanırım. Teşekkürler Funda hanım.

E.T diyor ki: 25/12/2014, 12:32

1,5 yıllık evliyim. Vajinusmus nedeniyle hayatımız kabusa dönmüştü. 1 yıl boyunca pek çok doktorla görüştüm. Psikiyatriste gittim. Ancak hiç bir faydası olmamıştı. Benim vajinusmus derecem gerçekten ciddi bir boyuttaydı. Funda Hanım hastasını dinleyen ve onun görüşlerine önem veren bir doktor. Tedavi boyunca bana hep destek oldu. Yapabileceklerim konusunda sürekli beni cesaretlendirdi. Arada 250 km mesafe olduğu için gidemediğimiz zaman yaptığımız telefon görüşmelerinde de çok yapıcı yaklaştı. Ve onun dediği zamanlarda başarıya ulaştık. Eğer hamile kalırsam gideceğim doktor yine Funda Hanım olacak. Her şey için çok teşekkürler…

Antalya diyor ki: 10/02/2015, 19:55

Merhabalar ben 6,5 yıldır vajinismus hastasıydım. Doktora gitmekten korktuğum için hep erteledik :(  maalesef bu bir erteleme hastalığıymış. Artık yardım alma zamanımız gelmişte geçiyordu. İnternette araştırırken Funda hanımı bulduk ve gitmeye  karar verdik.  İyi ki de gitmişiz diyorum şu an tek pişmanlığım neden daha önce Funda hanıma gitmemişim. İçeri girdiğimizde çok paniktim korkularım vardı. Funda hanım sakin tavırlarıyla çok rahatlattı beni. Verdiği ödevleri aksatmadan yaptım ve inandım. Şükürler olsun şu anda çoook mutluyum. Bu yorumu yazmamın sebebi vajinismus olanlara lütfen ertelemeden Funda hanıma gidin derim kesin sonuç alacağınıza eminim. Funda hanım size ne kadar teşekkür etsem az. Sizi çok seviyorum..İyi ki varsınız:) Sevgiler…

TUĞBA diyor ki: 10/02/2015, 19:59

Evliliğimin ilk gününde benim için kabus başladı. İlk başlarda nasılsa olur diye fazla üstüne düşmedik konunun ama zaman hızla geçti ve biz baktık evliliğimizin 3. yılındayız. Araştırmaya başladım farklı psikologlara gittim fakat sonuç alamadık. Araştırmaya devam ederken internetten Funda hanımın sitesini gördüm. jinekolog olduğu için çekindim ilk başta,  arayıp görüştüm ve  görüşmedeki içtenliğiyle beni muayeneye ikna etti. Sadece 3 seansta sorunumuz çözüldü. Bizim için kabusa dönen bu sorunun çözülmesinin imkansız olduğunu kabullenmişken Funda hanımla tanışmam sayesinde  hayatım değişti. İçtenliği,  samimiyeti, pozitifliliği, canayakınlığıyla ilk ve son kadın doğum doktorum olacak.

M.C diyor ki: 14/02/2015, 12:53

Funda hanımla tanıştıktan sonra kafamdaki bütün sorunlar bitti. Küçük bir operasyon geçirdim.  Ama onun kadar ilgili bilgili bir doktorla tanışmamıştım her şeyiyle mükemmel. Bilgisi ilgisi çalışanları hepsine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım emin olun bayanlar Funda hanımla tanıştıktan sonra kafanızda hiç bir problem takıntı kalmayacak. Her sorunumuza çözüm var kendisinde iyi ki onunla tanıştım.

Cesaretinizi toplayın… diyor ki: 18/02/2015, 13:02

Merhaba Funda hanım ben üçüncü kez askerdeki eşimi ziyarete gittim ve artık söylediğiniz yöntemleri de deneyebildim diğerlerinden farklı olarak ve her şey harikaydı. Size ne söylesem ne kadar teşekkür etsem az. Kadınlığımın bu harika duygunun hislerini yaşamama kadınlığımı tanımama yardım ettiğiniz için çok çok teşekkürler. Eşim yanımda olmadan vajinismusu tamamen iki görüşmede yenebilmeme destek oldunuz artık hiç acı duymuyorum ve çok güzel birliktelikler yaşıyorum.  İyi ki tanıdım sizi iyi ki varsınız. Siz bu alanın meleğisiniz ve ne olursa olsun size gönül rahatlığıyla korkmadan gelebilirim. Aklımda hep şu var bir sıkıntım olursa Funda hanım var korkma diyorum. Bu apayrı bir rahatlık süpersiniz. Sevgilerimle…

Kamile Hancı diyor ki: 23/03/2015, 09:31

20 yıllık sorunum olan labioplasti ameliyatımı funda hocamla çözdük çekinerek gittim ama iyi ki gitmişim sonuç mükemmel sonsuz teşekkür FUNDA HOCAM.

 Fatma Töngüşlü diyor ki: 28/03/2015, 16:40

Merhabalar ben ilk olarak kist şikayetiyle gitmiştim. Başka doktorlar amaliyat derken funda hanım ameliyata gerek yok dedi. Funda hanıma gittiğim zaman içim son derece rahat ve mutlu dönüyorum evime ve ikinci bebeğime hamileyim önce Allahın sonrada FUNDA hanımın sayesinde. Güler yüzlü ve hastalarını çok iyi karşılıyor.Tanıdığım herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim. Sizi iyi ki tanımışım funda hanım. Sevgilerimle…

S.S.A diyor ki: 29/03/2015, 07:35

Adıyaman da öğretmenlik yapıyorum, eşimle birbirimizi çok severek evlendik. İlk geceyi 2 yıl heyecanla bekledik. Ama evlendikten sonra 6 ay boyunca birliktelik yaşayamadık. Ta ki internetten funda hanımın ismini görüp Antalya ya gelene  kadar.  3 seans gibi kısa bir süre de vajinismus problemimizi yendik. Funda hanıma sonsuuuzzz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Adıyaman dan sevgiler:)

Misafir diyor ki: 09/04/2015, 11:07

FUNDA HANIM EŞİ BENZERİ OLMAYAN Bİ DOKTOR. Bİ OKADAR CİDDİ Bİ KADAR DA İNSAN HALİNDEN ANLAYAN Bİ HEKİMİMİZ. ALDIĞI DUALARLA BAŞARILARINA BAŞARI KATACAK BİR BAYAN ALLAH HERKEZE BU GUZEL DUYGUYU NASİP ETSİN FUNDA HANIMA DA TEŞEKKÜRLER

Nazan diyor ki: 09/04/2015, 11:09

Şehir dışında funda hanıma genital estetik için başvurdum. Labioplasti ameliyatımın ve iyileşme sürecinde bana olan ilginiz ve alakanız için gerçekten minnettarım. Uzun uğraşlar sonucu araştırmalarım sonucunda operasyon sonrasında sizi seçtiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlara doktor Funda hanımla görüşmelerini mutlaka tavsiye ederim. Hastasını sahiplenmesi gerçekten takdire değer, asistanı Neslihan hanıma ve kendisine burdan tekrardan sevgilerimi sunarım, sevgiyle kalın.:)

Öğretmen diyor ki: 05/08/2015, 12:07

2 yıldır Evli ve vajinusmus hastasiydim. Doktor Funda Hanım sorunumu 3 seans gibi çok kısa bir süre icinde tedavi etti. Şuan çok mutluyum ve neden şimdiye kadar erteledim diye kendime kızıyorum.Tedavi olmak isteyenlerin hiç tereddüt etmeden başvurabilecekleri iyi bir hekim .kendisine Çok tesekkur ediyorum

Güneş diyor ki: 08/08/2015, 08:31

Almanyadan antalyaya gittim vei kisa bi süre icinde Dr. Funda hanimim sayesinde vajinismusu yendim. Dr. Funda hanimim yaklasimi ve verdigi güven beni cok rahatlatti bu sorunu yasayan herkesin Dr. Funda hanima gitmesini tavsiye ederim. Burdan kendisine tekrar dan cok ama Cook tesekkür ederim.

© Copyright 2013 Op Dr Funda Yazıcı Erol, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Antalya. İş bu sitenin tüm hakları saklıdır.