Hakkımda

Hakkımda

Op Dr Funda Yazıcı Erol, Jinekolog

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Antalya

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun oldum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasımı tamamladım. Atatürk Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde çalıştım. Antalya Lara semtindeki muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim. Muayenehanemiz Antalya’nın merkezi ve kolay ulaşılabilir bir yeri olan Portakal Çiçeği Bulvarı üzerindeki Turunç Plaza İş Merkezinde bulunmaktadır. Hastanelere yakın ve merkezi olması, mekanların temiz, geniş ve aydınlık olması, otopark sorununun olmaması muayenehanemin yerini belirlememde önemli kriterler olmuştur. Gebelik takibi ve jinekolojik işlemlerde en son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. 4 boyutlu ultrasonografi cihazı (Philips HD 11) ile bebeğinizin hafta hafta gelişimini 4 boyutlu olarak görebilir resim ve CD kaydı alabilirsiniz. Muayenehanemizde ayrıca Philips NST (Kardiyotokokrafi ile fetal monitör non strest test) cihası, elektrokoter, elektronik kontrollü jinekolojik masa ve otoklav-sterilizasyon cihazı gibi ileri teknoloji cihazlarda bulunmaktadır. Emzirme odamızda anne sütü sağım cihazı ve diğer bebek emzirme ürünleri ile konforlu bir şekilde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Özel sigortalı hastalarımız için geniş bir yelpazede anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile hastalarımıza hızlı ve kolay hizmet verebilmekteyiz.  Gebelik takibinde gerekli tüm kan ve idrar testleri anlaşmalı olduğumuz labaratuvarlara tarafımızdan kurye ile gönderilmekte olup test sonuçları hastalarımıza bizzat iletilmektedir. Son yıllarda gündeme daha sık gelen rahim ağzı kanseri ve genital siğillerin sebebi olan HPV virüsüne yönelik HPV DNA tarama ve tiplendirme testleri yapılarak gerek görülen hastalara HPV aşısı (genital siğil ve rahim ağzı kanseri aşısı) yapılmaktadır. Gebelik öncesi danışmanlık, gebe takibi ve eğitimi, normal doğum eğitim ve bilgilendirme, emzirme eğitimi gibi hizmetlerimiz gebelik süreci ve sonrasındaki konforu önemli ölçüde artırmaktadır. Ayrıca menapoz takip ve bilgilendirme görüşmeleri ile her yaş grubuna hizmet etmekteyiz. Normal vajinal doğum, Laparoskopik işlemler, Genital estetik ameliyatları özellikle ilgilendiğim konulardan birkaçıdır. Anadolu hastanesi, Yaşam Hastanesi, Memorial Hastanesi, Medstar Hastanesi, OFM hastanesi gibi anlaşmalı hastanelerimizin yanında ayrıca hastanın tercih edebileceği herhangi başka bir hastanede de doğum ve ameliyatlarımızı gerçekleştirebilmekteyiz. Şartları uygun olan hastanelerde epidural anestezi ile ağrısız doğum yöntemi hastalarımızın tercih ettiği bir doğum şekli olmaktadır. Anlaşmalı hastanelerimiz kliniğimize yakın mesafede olup kliniğimizde ve anlaşmalı hastanelerimizde yaptığımız tüm işlemleri web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca kadın doğum ve jinekolojik işlemler ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kliniğimizin en önemli amacı baştacımız olan kadınlara hakettiği ilgi ve sağlık hizmetini en kaliteli şekilde sunabilmektir.

Hastalıkta ve Sağlıkta, Her dönem kadının yanında !

Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

Eğitim Bilgileri:

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara 1997-2004

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum A. D., Ankara 2005-2010

Aldığı Sertifikalar:

1- Tüp Bebek Sertifikası (Üremeye Yardımcı Tedavi Uygulamaları Sertifikası), A. Ü. Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara.

2- Jinekolojik Endoskopi Sertifikası, A. Ü. Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara.

3- Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Sertifikası, A. Ü. Tıp Fakltesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara.

4- Jinekolojik Mikrocerrahi Sertifikası, A. Ü. Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara.

5- Jinekolojik Kolposkopi ve Kriyocerrahi Sertifikası, A. Ü. Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ankara.

6- Aile Planlaması Sertifikası, A. Ü. Tıp Fakültesi, Ankara.

Jin Op Dr Funda Yazıcı Erol

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Antalya

Hastalıkta ve Sağlıkta Her Dönem Kadının Yanında!

İletişim: Yeşilbahçe mah. Portakal Çiçeği cad. 1460. sok. Turunç Plaza İş Merkezi No: 6/14 Lara Semti, Muratpaşa,  Antalya, Tel: 0242 322 9773GSM: 0536 439 6621 e-mail: dr.fundayazici@gmail.com, dr.fundayazicierol@gmail.com

50 Responses to Hakkımda

 1. Prof Dr İ.Ethem Geçim diyor ki:

  Değerli Funda

  Siteni beğendim.
  Kutsal olan bireysel çalışma haklarını kullanan her hekime saygım gittikçe artıyor. Çalışmalarında başarılar dilerim

 2. Esen diyor ki:

  Funda Hanım,
  Öncelikle beni büyük bir sıkıntımdan kurtardığınız için size çok teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır beni mutsuz eden ve kimseyle de paylaşamadığım sorunumu çok başarılı bir operasyonla çözdünüz. Labiaplasti operasyonu için İstanbul, Ankara dahil bir çok doktor araştırdım ve oralara gitmeyi bile göze almıştım. Ama iyi ki sizi bulmuşum ve operasyon sonucunu da görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimi iyice anladım. Operasyon öncesi görüşmelerimiz, operasyon sırasındaki rahatlatıcı, tecrübeli, güven veren ilginiz için size çok teşekkür ediyorum tekrardan. Sonuç muhteşem oldu, çok mutluyum sayenizde.

 3. Tuana diyor ki:

  Vajinusmus rahatsızlığı olan biriydim.Yıllarca kimseyle paylaşamadım.
  Funda hanım’ın sitesini ziyaret ettim ve Funda hanımla tanıştım, hayatım
  değişti kendime özgüvenim geldi ve rahatsızlığımı yendim. Funda hanım’a
  sonsuz teşekkürler.

 4. Selin diyor ki:

  Bir kadın için belki de en önemli doktoru kadın doğum doktorudur. Nedense bu konuda yüzüm hiç gülmemişti taa ki Doktor Funda Hanımla tanışana kadar. Konusunda isim yapmış ünlü bir doktora Vajina estetiği yaptırmıştım ve sonuç tam bir felaketti. Bütün hayatımı ve özgüvenimi çok etkileyen bu sorunumdan beni kurtardınız. Genç olduğunuz halde bu konudaki tecrübenizle, titizliğinizle, profesyonel ve başarılı geçmişinizle, rahatlatıcı yaklaşımınızla ikinci defa aynı operasyonu geçirmenin tüm olumsuz etkilerini sildiniz ve sonuç muhteşem oldu. Bu konularda benim gibi sorunu olan tüm kadınlara, doktor Funda hanımla görüşmeden hiç bir şey için karar vermeyin diyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Böyle bir şeyi ikinci kez yaşamak istemiyorsanız, doktorunuzu iyi seçin.
  Funda hanım her şey için teşekkürler, elinize sağlık :)

 5. Ümran K. diyor ki:

  Öncelikle benım gibi ilk gece korkusu olan vajinismus hastalarının dikkatine! 4 aylık evli idim ama ilişkiye girememiştim. İnternetten bu sorunu araştırmaya başladım orada Funda Yazıcı Erolun VAJİNUSMUS hakkındaki yazısını okudum ve muayenehanesine gittık eşimle birlikte.FUNDA HANIM bizi son derece sicak ve güzel karşiladı ki bu sorunu olan kişiler için doktorun bu tavrı karşı taraf için güven noktasında çok önemlidir. daha sonra seanslara başladık benım için imkansız gibi görünen bu sorun çok kısa bir sürede Funda hanım sayesinde tamamen bitti. FUNDA HANIMA çook teşekkür ediyorum ve böyle bir sorunu olan herkese şiddetle FUNDA HANIMI TAVSİYE EDİYORUM .

 6. Sayit diyor ki:

  Funda hanim merhaba
  Sitenizi inceledim cok ince dusunulerek muhtesem hir site hazirlamissiniz “hersey” en fazla bu kadr ayrintili hazirlanip sunulabilir insanlarin aklindaki tum sorular cevablaniyor. emeginiz icin tesekkurler .

 7. Esma Amir diyor ki:

  Hamileliğimde Doktor Funda Hanım’a gittim. Sorduğum bütün sorularıma cevap bulduğum son derece bilgili ve güven veren bir doktor. Doğumum normal doğum oldu. Doğumumda Funda hanımın bana hipnoz uyguladığını düşündüm. Çünkü onu gördükten sonra hiç ağrı ve acı hissetmedim.
  Funda Hanım, herkesin korktuğu normal doğum için beni cesaretlendirdiğiniz ve çok kolay bir şekilde olmasını sağladığınız için çok teşekkür ederim.

 8. Neslişah diyor ki:

  Merhabalar ben Neslişah. Öncelikle Funda hanım’a ilgisinden ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederim. Bence güven çok önemli bana bu güveni verdiğiniz için minnettarım. Rahatsızlığımla alakalı birsürü soru işareti vardı kafamda hiçbiri kalmadı. Tedavimle ilgili yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

 9. Mehtap A. diyor ki:

  2,5 yıllık evliyim ve henüz ilişkiye girememiştik. Ben çekingen biriydim bu konularda ama,Funda hanım’la çok rahat konuşabildim.Funda hanımı pozitif ve mütevazi buldum,kendisine güvendim.Terapilerde’de öyle olduğunu gördüm.Çok ilgili,herşeyi konuşabileceğimiz birisi,çok ilgili yardımcı oluyor.Funda hanım’ın vajinismus tedavisiyle ben bu sorunu çok kolay ve rahat bir şekilde yendim. Korktuğum gibi birşey olmadığını gördüm. Funda hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 10. Mine S. diyor ki:

  Şu anda 40lı yaşlarımdayım ve doğal olarak bugüne kadar birçok kadın doğum doktoru tanıdım ama sizin kadar ilgili, samimi, titiz, işine saygı duyan ve iyi yapan bir doktorum olmamıştı.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle size gelmiştim, dürüst olmak gerekirse muayenehanenize ilk geldiğimde çok genç olduğunuzu düşündüm ama rahatsızlıklarımla ilgili sorduğum her soruya verdiğiniz detaylı, açıklayıcı ve net cevaplarınızla, ilginizle, bilginizle kafamdaki tüm soru işaretlerini silip beni çok rahatlattınız. Ne kadar başarılı ve tecrübeli olduğunuzu gördüm.Tedavi sürecim, kontroller her zaman samimi, güven veren ve rahatlatıcı yaklaşımınızla çok iyi geçti. Şimdi çevremdeki tüm kadınlara sizi tavsiye ediyorum. Her kadının sizin gibi bir doktoru olmalı.
  Teşekkürler…

 11. Gül K. diyor ki:

  Merhaba ben Gül;
  Beş yıllık evliyim,eşimle severek evlendim.Böyle bir hastalığın olduğunu bilemezdim,hergün gözyaşı ve umutsuzluk beni bitkin duruma getirmişti ki taki Funda hanımla tanışıncaya kadar.Onun tüm önerdiklerini yaptım ve hastalığımı yendim.Beş yıl boşuna beklemişim.Şuan çok mutluyuz Funda hanım’a sonsuz teşekkürler.

 12. Zeynep T. diyor ki:

  Bende bir vajinismus hastası olarak sorunumu çözemeyeceğime inanıyordum.İlk başta tedaviye biraz tedirgin girdim. Funda hanımın pozitif yaklaşımı ve samimi diyaloğu ile tedavimde başarılı olmaya başladım. Yaklaşık 5 seansta verilen ödevlerime istekli ve programlı devam ederek sorunumu halletmiş olduk. Gerçekten tedavimde Funda hanımı tercih ettiğim için çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah birgün doğum vesilesi ile karşılaşacağız :)

 13. T.Y diyor ki:

  Vajinal estetik için doktor araştırıken tesadüfen internette Funda Hanıma rastladım.Çekinerek gitmiştim. Ama o kadar içten ve samimi karşıladı ki beni çok rahatlattı.Her konuda sorularımı cevaplandırdı.O anda kararımı verdim ve 1 hafta içinde estetik oldum. Estetikten istediğimden de iyi sonuç aldım.Daha önce yaptırmadığım için pişmanım. Şu anda kendimi çok daha güzel hissediyorum.Herkese tavsiye ederim.

 14. Asil diyor ki:

  Evleneli altı ay olmuştu ve eşimle henüz ilişkiye girememiştik korkuyodum cok. internetten araştırmalara başladığımda vajinismus hastası oldugum aşinaydı. bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyordum. araştırmalar sonucunda buldum funda hanımı yazılarını okuyup mail attım eşimle gıtmeye karar verdık randevumuzu alıp gıttık.bu kadar tatlı anlayışlı ve sevecen birisiyle karşılaşacağımı hıç ummamıştım.funda hanımın yardımıyla haftalık verdiği ödevlerı eşimle yerıne getirip kontrollerimizi aksatmadım. şuan hiçbır sorunumuz kalmadı funda hanıma minnettarım. bence kendi dalında cok başarılı tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum. funda hanımı tercih edip onu tanıdığıma cok mutluyum. Bu konudaki tek doktorum hayatımın sonuna kadar.TAVSİYE EDİYORUM ÇÜNKÜ BEN COK MEMNUN KALDIM BANA GÖRE COKKELİMESİ BİLE AZ KALIR FUNDA HANIMA İYİKİ TANIDIMM SİZİ SEVİYORUZZZZ <3

 15. Erdal diyor ki:

  Merhabalar ilk olarak doktor funda hanıma ne kadar teşekkür ve dua etsem azdır kısa ve anlaşılır bir şekilde neler yaşadığımı anlatmak isterim eşim ve ben tam 4 yıldır çocuk sahibi olabilmek için gezmediğimiz doktor hastane kalmadı fakat hiç bir sıkıntımız olmamasına rağmen yardımcı olamadılar normal yolla tüp bebek iğneler ilaçlar final hep hüsran oldu hem moral olarak hemde finansal sıkıntılar yaşadık ve sonunda funda hanımı bulduk yorumları okuduk hiç kötü yorum yoktu bizde denemek istedik aradık ve randevu aldık derdimizi anlattık ve önceden yaptırmış olduğumuz tahlillerimizi verdik sıkıntı olmadığını söyledi ama bizim kaybedecek zamanımız yoktu çünkü geçekten yorulmuştuk artık ve funda hanım bize aşılamadan bahsetti çok mantıklı geldi hem tüp bebeğe göre çok daha ekonomik ve mantıklıydı olması gerekeni önceki doktorlarımız en sona atmışlardı açıkçası artık önemsizdi çünkü funda hanımla ilk randevumuz da çok pozitif ve piskolojik olarak da çok rahatlamıştık aşılamayı karar verdik ve serüven başladı ilk aşılama mızı yaptık ve sabırsızlıkla beklemeye başladık sonuç bizi çok üzebilir idi ama benim içimde öyle bir duygu oluştu ki eşime bence funda hanım bize yardımcı olacak dedim bilmiyorum neden ama bizi çok rahatlatmıştı ve mutlu son eşim hamileydi havalara uçtuk anlatılmaz bir duyguydu halen inanamıyorum ve şimdi eşim 9 haftalık hamile allahıma şükürler olsun funda hanıma ne kadar dua etsem azdır onun sayesinde çok mutluyuz çocuk sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ederim allah hepimizi çocuğumuzu kucağımıza almak nasip etsin.

 16. a.k diyor ki:

  3 yıldır evliyim ve ilişkiye girememiştik. 2 yıl degişik doktorlarda tedavi olmayı denedik ama bır sonuc alamadık. İnternette bu konuda araştırma yaparken Funda hanımı gördum. Görünüş olarak kendime yakın buldum. Sonra esimle gittik konusmasıyla o kadar guzel motive ettiki biz bir haftada sonuc aldık ve onun dedigi gibi her seyi en baştan yasıyoruz.

 17. Gülsüm diyor ki:

  Erdal beyin yazdıklarını okudukça o kadar heyecanlandımki.bizde 2,50 yıldır bebek özlemi duyan çiftlerdeniz birçok doktora bizde gittik ama hiçbir sorunmuz olmadığı halde hayırlı haberi henüz alamadık.aşılama istedim doktor sağlıklı bir vücuda aşılama yapamam dedi:( bir an hemen gitmek istedim ama ben manisada oturuyorum.bir yolunu bulup nasipse mutlaka gelmek istiyorum.

 18. S.A diyor ki:

  Öncelikle Funda Hanımın bize vermiş olduğu güvenden, güler yüzünden ve çok ilgili olmasından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Hiç aşılamayacak gibi görülen sorunumuz doktorumuzun sayesinde aştık. Tedaviye küçük bir operasyondan sonra başladık ve sonuç şu an gerçekten çok güzel. iyi ki Funda Hanımı tanımışız…

 19. Zeliha diyor ki:

  Merhabalar ben labioplasti ameliyatı için 2 yıldır araştırma yapıyordum.Çok
  mutsuzdum bu konuda araştırmalarımı sürdürürken Funda hocamla tanıştım.
  Çok korktuğum ve çekindiğim bu ameliyat içinFunda hocamla önce telefonda konuştuk.Muayeneye gittiğimde içim çok rahatladı.Sıcak,sevecen davranışlarıyla çok rahat bir operasyon geçirdim.Şuan 1 ay oldu ve son görüntüsünden çok memnunum.Funda hocama ve asistanı Neslihan hanım’a ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.İyiki tanımışım sizleri.

  Zeliha

 20. z.e diyor ki:

  Benim en büyük sorunum olan labioplasti ameliyatımı Funda Hocam yaptı.Tam bir ay oldu ve sonuçtan çok memnunum. Bu kadar basit bir operasyon olduğunu bilseydim daha önceden ameliyat olurdum. Güleryüzü, sıcakkanlılığı, doğru yönlendirmeleri içimi çok rahatlattı. Muhteşem bir hekim kendisi herkese tavsiye ederim.Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. İyiki tanımışım sizi.

 21. Turkuaz diyor ki:

  Öncelikle Funda Hanım’a ilgisi, güleryüzlülüğü, samimi ve sıcak yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. 36 yaşında olmama rağmen sırf bu sebepten dolayı evliliği dahi ertelemiş, hatta evlilik düşüncesi bile beni korkutur hale getirmişti.. Bunları düşünürken konu ile ilgili internette yaptığım araştırma da Funda Hanım’ın sitesi ile karşılaştım. Kendisine facebook üzerinden yaptığım kısa bir yazışma sonucunda ertesi gün için randevu aldım. Ne yazık ki biz kadınların bir çoğu bu tarz sıkıntılarınızı, yaşamış olduğumuz toplumun ayıp, günah baskısı altında ve geleneklerimizden ötürü en yakınlarımızla bile paylaşamıyoruz… Açıkcası bende Funda hanımın muayenehanesine giderken hem utanarak, hem sıkılarak gittim ama Funda hanım o kadar içten, samimi ve sıcak karşıladı ki açıklayıcı ve cesaretlendirici yaklaşımı ile o anda bütün utanç ve endişelerimden sıyrılmama neden oldu. Ertesi gün (benim yeniden doğduğum tarih diyebilirim)operasyon için karar verdik ve aynı anda hem labioplasti hem Klitoropeksi operasyonu geçirdim. Operasyon esnasında ki tecrübesiniz, güven veren sohbetiniz ve İyileşme sürecindeki ilginiz ve desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederim.. Sonuçtan oldukça memnun kaldım ve özgüvenimi kazandım, Labioplasti, Klitoropeksi vb. operasyonu olmak isteyenler varsa konusunda uzman Funda hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim. Lütfen kendinize dert etmeyin ben bu konuyu bu kadar ertelediğim için çok pişmanım. Sevgil

 22. hatice kılıçaslan diyor ki:

  öncelikle tatlı güler yüzlü doktorum funda hanıma sonsuz teşekkürlerimi belirtmek isterim.12 yaşında oğlum 5 yaşında kızım var ve ben 2 doğumumdada inanılmaz acılar çektim şimdi 23 günlük bir kızım daha var ve ben ilk defa sezeryan amaliyatının beni bu kadar çabuk ayaga kaldıracağını düşünmemiştim bebeğim doğdugu ilk günden bu yana ben ilgileniyorum çok şükür hiç ağrım olmadı diyebilirim eli çok hafif.bir doktor ancak bu kadar mükemmel olabilir sanki kendi canı acıyacakmış gibi pürüzsüz sorunsuz sezeryan amaliyatı geçirdim.benim bir çok hastalığım var ve bütün doktorlar hamile olursam benim için büyük riksler doğuracağını söylesede funda hanım bana özgüven verdi ve 9 ay hamileliğimi çok mükemmel bir şekilde takip etti.diğer doktorlar gibi muaye yaptım hadi git gibi şeyler yaşamadım kafama takılan ne varsa sordum en ince detayına kadar anlattı.doğum yaptım benimle bebeğimle anne şevkatiyle ilğilendi.herşey için teşekkürler allah sizden razı olsun funda hanım..siz doktor değil bir meleksiniz..çok öpüyorum.

 23. Hatice diyor ki:

  İki doğum yaptım ve bu doğumlardan sonra vajinal bölgede deforme ve genişleme oldu.Bu durum eşimi ve beni çok rahatsız ediyordu.Ve birgün Funda hanım’la tanıştım ve hayatımı değiştirdi diyebilirim.Şimdi sadece üzüldüğüm şey şimdiye kadar niye beklediğim.
  Funda Yazıcı Erol’a çok çok teşekkür ediyorum.

 24. gülen diyor ki:

  öncelikle doktorumuz funda hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.iş tecrübesi,bilgisi,samimiyeti ve güleryüzlülüğüyle beni de tedavi ettiğini belirtmek isterim.evleneli yaklaşık 1 sene oldu ve ilişkiye giremedik taa ki lara kadın doğumla tanışana kadar. 3-4 seans sonrasında bu sorunumuz çözülmüş oldu.Hamileliğimde de tercih edeceğim tek doktor kesinlikle Funda hanımdır.kendinizi orda güvende hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.
  Tekrardan dr. funda hanım ve asistanı neslihan hanıma ilgi ve alakalarından ,sıcak tavırlarından,samimiyet ve güleryüzlülüklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.Tercihimde yanılmamışm , iyi ki sizleri tanımışım.

 25. zehra diyor ki:

  Slm Funda Hanım. Sizi seven ve sizden memnun kalan hastalardan biriside benim. Skar gebelik yaşıyordum. Çok riskli ve hayati tehlikemiz vardı hem benim hem bebeğimin. 6 haftalık hamileydim ve bir hafta sonra bebeğim karnımda öldü. Sıra bendeydi. Ama Funda Hanımın erken teşhisi beni kurtardı. 10 yaşında bir oğlum ve 2.5 yaşında bir kızım var. Onlar bugün anneleriyle beraberse bunda Funda Hocamın rolü çok büyük. Rabbim Funda Hocamdan bir değil bin kere razı olsun. Funda hocam ben sizi çok seviyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Saygılar….

 26. Ceyda diyor ki:

  Evlendiğim gece başlamıştı bu kabusum.Çok korkuyor ve ilişkiye giremiyordum eşimle.Kimseye söyleyemedim,bu sorunu yanlız ben yaşadığımı düşünüyordum.Araştırma yaptıktan sonra sorunun vajinusmus olduğunu öğrendim.Araştırma sonucunda Dr Funda hanımla tanıştım,randevu alarak eşimle birlikte gittik.Funda hanım bizi çok güleryüzlü karşıladı,o zaman kendime güvenim geldi.Dört hafta sonunda bu kabusu yendim. Her günüm ağlayarak geçiyordu. Funda Hanım bu konuda bence en iyisi idi. Gösterdiğiilgiden kendisine teşekkür ediyorum. Birgün bebek vesilesiylede karşılaşırız umarım. Neslihan hanımada iglisinden dolayı sonsuz teşekkürler.

 27. Nurum diyor ki:

  Merhaba ben 18 yaşındayım ve 3 aylık evliyim ilişkiye girememe gibi önemli bir sorunla karşılaştık eşimle beraber funda hanımla tanışma gururunu yaşadık bizi çok güler yüzlü şekilde karşıladı , prpfesyonel bir insandan yardım aldıktan sonra tabikide sonuç kaçınılmaz bir şekilde acısız , agrısız ve aynı zamanda karşılıklı gülücüklerle sonuclanan muhteşem bir beraberlik… kesinlikle ama kesinlikle funda hanım der susarım o konuşsun sonuc her zaman olumludur

 28. A.C diyor ki:

  2.5 yıl önce evlenmiştik fakat bir türlü ilişkiye girememiştik bir kaç doktor denememizden sonra sonuçta alamayınca arada vermiştik ve tabi ki büyük bir sıkıntı etrafın hani cocuk söylemleri bizi daha fazla strese ve aramızda kavgalara neden olmuştu.tabi bu durum eşimin funda hanımın bulmasıyla sona erdi 2 seansla sonuç aldık çok mutlu ve huzurluyum

 29. Lina diyor ki:

  Tanidigim en mükemmel doktor diyebilirim 1 yildir hastasiyim funda hanim sayesinde 2 tane büyük cerrahi islem atlattim güler yüzü ve isindeki profesyonelligini tek gecerim güvenebileceginiz iyi bir cerrahtir funda hanim ins ilk bebegimide onunla birlikte kucagima almak nasip olur:) tabiki yardimcisi neslihan hanimida unutmamk lazim tesekkurler lara kadin dogum ailesi

 30. M. diyor ki:

  2 yıl önce evlenmiştik.ilişkiye giremiyordum korkum endişem çok fazlaydı… etrafımdaki insanların bebek yok mu demesi artık beni çıldırtıyordu.Hergün internet üzerinden araştırma yapıyordum ve vajinismus olduğumu öğrendim. hemen bi doktor arayışına başladım funda hanımdan randevu aldım ve 2 seans da hayatımız yoluna girdi, 2 yıl boşuna beklemişiz.yine hasta olsam yine düşünmeden funda hanıma giderim… funda hanıma sonsuz teşekkür ederim..

 31. TUĞ.Mü diyor ki:

  Yaklaşık 1.5 yıllık evliyiz ama ne yazıkki ilk gece korkusu vardı birkaç doktora gittim güvenemedim ve çok üzüldüm ağladım çok korkuyordum birğün funda hanımı gördüm internet sitesinde çok başarılı bir doktor ilk başta çok tedirgindim ama boşuna endişelenmişim oldukca kibar nazik güven veren bir doktor beni çok rahatlattı bu konuda ona sonsuz teşekkür ederim sayesinde korkularımı yendim çok mutluyuz bizim gibi olan çiftlere tafsiye ederim çooook teşekkür ederim FUNDA hanım…

 32. A.F diyor ki:

  11 Yıllık evliyim.Funda hanım sayesinde vajinusmus problemini yendim.Gerçekten kadın olduğumu hissettim.Kendime olan güvenim geldi ve hayata yeniden başladım.Herşey için teşekkür ederim.

 33. Yasemin diyor ki:

  Merhabalar geçen sene eylül ayında vajinusmus sorunuyla gittik funda hanıma. Bu sene ikiz bebeklere hamile olduğum müjdesini verdi. Daha söylenecek bişey yok sanırım. Teşekkürler Funda hanım…

 34. E.T diyor ki:

  1,5 yıllık evliyim. Vajinusmus nedeniyle hayatımız kabusa dönmüştü. 1 yıl boyunca pek cok doktorla görüstüm. Psikiyatriste gittim. Ancak hiç bir faydası olmamıstı. Benim vajinusmus derecem gercekten ciddi bir boyuttaydı. Funda Hanım hastasını dinleyen ve onun görüşlerine önem veren bir doktor. Tedavi boyunca bana hep destek oldu. Yapabileceklerim konusunda sürekli beni cesaretlendirdi. Arada 250 km mesafe olduğu için gidemediğimiz zaman yaptığımız telefon görüşmelerinde de çok yapıcı yaklaştı. Ve onun dediği zamanlarda başarıya ulaştık. Eğer hamile kalırsam gideceğim doktor yine Funda Hanım olacak. Her şey için çok teşekkürler…

 35. antalya diyor ki:

  Merhabalar ben 6,5yıldır vajinismus hastasıydım..Doktora gitmekten korktuğum için hep erteledik:( maalesef bu bir erteleme hastalığıymış..Artık yardım alma zamanımız gelmişte geçiyordu.İnternette araştırırken Funda Hanımı bulduk ve gitmeye karar verdik..İyi ki de gitmişiz diyorum su an tek pişmanlığım neden daha önce Funda Hanıma gitmemişim..içeri girdiğimizde çok paniktim korkularım vardı..Funda Hanım sakin tavırlarıyla çok rahatlattı beni.Verdiği ödevleri aksatmadan yaptım ve inandım..Şükürler olsun şu anda çoook mutluyum..Bu yorumu yazmamın sebebi vajinismus olanlara lütfen ertelemeden Funda Hanıma gidin derim kesin sonuç alacağınıza eminim.Funda Hanım size ne kadar teşekkür etsem azdir..Sizi çok seviyorum..İyi ki varsınız:) Sevgiler…

 36. TUĞBA diyor ki:

  evliliğimin ilk gününde benim için kabus başladı.ilk başlarda nasılsa olur diye fazla üstüne düşmedik konunun ama zaman hızla geçti ve bi baktık evliliğimizin 3.yılındayız.araştırmaya başladım farklı psikologlara gittim fakat sonuç alamadık.araştırmaya devam ederken internetten funda hanımın sitesini gördüm.jinekolog olduğu için çekindim ilk başta arayıp görüştüm ve görüşmedeki içtenliğiyle beni muayneye ikna etti.sadece 3 seansta sorunumuz çözüldü.bizim için kabusa dönen bu sorunun çözülmesinin imkansız olduğunu kabullenmişken funda hanımnla tanışmam sayesinde hayatım değişti.içtenliği,samimiyeti,pzitifliliği,canıyakınlığıyla ilk ve son kadın doğum doktorum olacak

 37. M.C diyorki diyor ki:

  Funda hanımla tanıştıktan sonra kafamdaki bütün sorunlar bitti küçük bir operasyon geçirdim ama onun kadar ilgili bilgili bir doktorla tanışmamıştım her şeyiyle mükemmel bilgisi ilgisi çalışanları hepsine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım emin olun bayanlar funda hanımla tanıştıktan sonra kafanızda hiç bir problem takıntı kalmicak her sorunumuza çözüm var kendisinde iyki onunla tanıştım

 38. cesaretinizi toplayın... diyor ki:

  merhana Funda hanım ben üçüncü kez askerdeki eşimi ziyarete gittim ve artık söylediğiniz yöntemleri de deneyebildim diğerlerinden farklı olarak ve her şey harikaydı… size ne söylesem ne kadar teşekkür etsem az… kadınlığımın bu harika duygunun hislerini yaşamama kadınlığımı tanımama yardım ettiginiz için çok çok teşekkürler. eşim yanımda olmadan vajinismusu tamamen iki görüşmede yenebilmeme destek oldunuz artık hiç acı duymuyorum ve çok güzel birliktelikler yaşıyorum. iyiki tanıdım sizi iyiki varsınız…siz bu alanın meleğisiniz ve ne olursa olsun size gönül rahatlığıyla korkmadan gelebilirim aklımda hep şu var’bir sıkıntım olursa Funda hanım var korkma diyorum” bu apayrı bir rahatlık süpersiniz …Sevgilerimle

 39. kamile hancı diyor ki:

  20 yıllık sorunum olan labioplasti ameliyatımı funda hocamla çözdük çekinerek gittim ama iyiki gitmişim sonuç mükemmel sonsuz teşekkür FUNDA HOCAM.

 40. fatma töngüşlü diyor ki:

  Merhabalar ben iIk olarak kist şikayetiyle gitmiştim başka doktorlar amaliyat derken funda hanım amaliyata gerek yok dedi. Funda hanima gittiğim zaman içim son derece rahat ve mutlu dönüyorum evime ve ikinci bebeğime hamileyim önce Allahın sonrada FUNDA hanımın sayesinde. Güler yüzlü ve hastalarını çok iyi karşılıyor.Tanıdığım herkeze rahatlıkla tavsiye edebilirim.Sizi iyiki tanımışım funda hanım Sevgilerimle.

 41. s.s.a diyor ki:

  adıyamanda öğretmenlik yapıyorum,eşimle birbirimizi çok severek evlendik,ilk geceyi 2 yıl heyecanla bekledik.ama evlendikten sonra 6 ay boyunca birliktelik yaşayamadık.taa ki internetten funda hanımın ismini görüp antalyaya gelene kadar.3 seans gibi kısa bir süre de vajinismüs problemimizi yendik.funda hanıma sonsuuuzzz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Adıyamandan sevgiler:)

 42. misafir diyor ki:

  FUNDA HANIM EŞİ BENZERİ OLMAYAN BI DOKTOR Bİ OKADAR CİDDİ BI OKADAR DA İNSAN HALİNDEN ANLAYAN Bİ HEKİMİMİZ ALDIĞI DUALARLA BAŞARILARINA BAŞARI KATACAK BİR BAYAN ALLAH HERKEZE BU GUZEL DUYGUYU NASİP ETSİN FUNDA HANIMA DA TEŞEKKÜRLER

 43. nazan diyor ki:

  şehir dışında funda hanıma genital estetik için başvurdum.Labioplasti amelyatımın ve iyileşme sürecinde bana olan ilginiz ve alakanız için gerçekten minnettarım,uzun uğraşlar sonucu araştırmalarım sonucunda operasyon sonrasında sizi seçtiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım,bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlara doktor funda hanımla görüşmelerini mutlaka tavsiye ederim,hastasını sahiplenmesi gerçekten takdire değer,asistanı neslihan hanıma ve kendisine burdan tekrardan sevgilerimi sunarım,sevgiyle kalın.:)

 44. Melek diyor ki:

  Merhabalar
  Ben yurt dışında yaşıyorum ve 4 yıldır evliyim ama çocuğumuz olmadı burda ki doktorlar Hiçbirşey yapmadılar en son dayanamadık ve Türkiye’ye gitmeye karar verdik hiç aklımda yokken girdiğim ilk sitede Funda Hanımı Gördüm ve yorumları okudum içim çok rahatlamıştı ve olacağını düşünerek aradım , ve Türkiye’ye gittik. Tedavi başladı ve tüp bebek yaptırdık , şmdi 6 haftalık hamileyim ve çok mutluyuz size nasıl teşekkür etsem azdır ,bizi son derece sicak ve güzel karşıladınız ve buda bizim içimizi çok rahatlattı . Sonsuz teşekkür ederim size ❤️☺️

 45. çiğdem diyor ki:

  Sekiz yıllık evliyim ve o malum illet bizide buldu eşimle birbirimizi cok sevmemize rağmen bu kadar sene birlikte olamamıştık ne kimseye söyliye biliyor nede bi çare arıyorduk boşa geçmiş bir sekiz yıl funda hanımı internet araştırmam sonucu buldum ve iki seansta sorunumuz çözüm buldu funda hanımın pozitifliģi cana yakınlığı ve engin bilgisi sayesinde sorunumuz bitti kendisine nasıl tesekkur etsek az gelir ne olur beklemeyin yıllarınız heba olup gitmesin korkulacak yada utanılacak birsey degil funda hanim esimle ben size sonsuz minnettariz

 46. Nur diyor ki:

  Sayın doktorumuz Funda Yazıcı Erol ve ekibine bize vermiş oldukları güler yüzlü ve kaliteli bir tedavi hizmeti sundukları için çok teşekkür ederiz.
  Tedavi boyunca doktorumuzun verdiği ödevleri yaparak güzel bir sonuca ulaştım.
  Vajinusmus rahatsızlığı olan bütün kadın arkadaşlarıma kesinlikle Funda hamımı ziyaret etmelerini tavsiye ederim.FUNDA HANIM’LA BAŞARACAKSINIZ.
  Ben iki yıllık evliliğimde çok kötü günler yaşadım,bu tedaviyi görmesem belki hâlâ mutsuz olacaktım.Arkadaşlar bu tedavi sanıldığı kadar zor değilmiş,ben Funda hanım sayesinde başardım.Siz seçin,sizde başarın.Ben tekrar tekrar güler yüzlü doktorumuz Funda hanıma çok teşekkür ediyorum.

 47. Lale diyor ki:

  Dr Funda hanım vajinusmus tedavisinde tam anlamıyla bir proföser, kendi alanında ciddi bir uzman.Hastaları ile yakından ilgilenmesi, olaylara tam bir çözüm bulması insanı rahatlatmasıyla işini son derece iyi yapan bir doktor.
  Ben kendimi bu problemi asla çözemeyeceğim diye görürken Funda hanım herşeye tam çözüm buldu.Onun muayenehanesinden çok mutlu ve rahat ayrılmak çok güzel bir duygu.
  Başarılarının devamını diliyorum.Bundan sonra da diğer güzel şeyler için rahatsız edicem kendisini :)))

 48. Fulya diyor ki:

  Funda hanım’a vajinoplasti ve labioplasti yaptırmıştım, çok teşekkür etmek istiyorum herşey istediğim gibi oldu.
  Her konuda çok memnun kaldım,herkese tavsiye ederim

 49. Özgül diyor ki:

  Güler yüzlü karşılanmak Afyon’dan Antalya’ya gelmeme değdi.
  Teşekkür ederim.

 50. Mutlu diyor ki:

  Bir yıllık evliyiz eşimle ilişkiye giremiyorduk.Sorunları araştırdık,vajinusmus diye bir hastalık olduğunu öğrendik.Bunun için bize faydalı olacak doktoru araştırırken Funda hanımla tanıştık herşey yolunda gitti.Bir ay sonra hayatımız normale döndü.İyiki Funda hanımı tanımışız,gerçekten bilgili ve sıcak birisi.
  Sonsuz teşekkürler Funda hanım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Copyright 2013 Op Dr Funda Yazıcı Erol, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Antalya. İş bu sitenin tüm hakları saklıdır.