Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ

Ağrısız Normal Doğum

Ayrıca kadınlar normal doğumdan korktukları için sezaryene yönelmektedir. Ağrısız normal doğum bir anestezi türü olan epidural analjezi ile yapılan doğumdur.
Ağrısız Normal Doğum

Ağrısız normal doğum Antalya’da epidural anestezi denen bir yöntem ile uygulanabilmektedir. Doğum bir kadının hayatında unutulmayan bir deneyimdir. Bu anların güzel bir şekilde hatırlanması gerçekten önemlidir. Çünkü normal doğum yapan her 3 kadından birinde doğum ağrıları nedeniyle tramva sonrası stres bozukluğu görülmektedir.

Ayrıca kadınlar normal doğumdan korktukları için sezaryene yönelmektedir. Ağrısız normal doğum bir anestezi türü olan epidural analjezi ile yapılan doğumdur. Ağrısız normal doğum için uygulanan anestezide belden yerleştirilen ince bir kateter ile ağrı azaltıcı ilaç verilir.

Ağrısız normal doğumda ağrılar sadece kasılma ve kasıklarda basınç hissi olarak hissedilir. Kadın doğum uzmanları hastaların konforu açısından ağrısız doğum yöntemlerini öncelikli olarak tercih edebilmektedir.

Antalya Doğum Fiyatları 2019

Antalya doğum fiyatları 2019 için belirleyici faktörler;

 • Tercih edilen doktor,
 • Doğumun yapılacağı hastane,
 • Doğum için uygulanacak anestezi şekli,
 • Sezaryen ya da normal doğum olması.

Ağrısız doğum kadınların normal doğuma uyumunu kolaylaştırır. Kadınlara da ağrısız normal doğum sonrası bebeğini kucağına almanın keyfi kalır.

 • E
  Eli***19.01.2019

  29. Haftadayım. Doktorum hastane değiştirdiği için farklı bir doktorla görüşmek istiyorum. Muayene ücretleri ve doğum hakkında bilgi almak isterim

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Gebelik kontrolleri, doğum hakkında ve fiyatlar konusunda bilgi için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımız dan bize ulaşınız.

SORU SOR
Fiyat ve Randevu Talebi Formu

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

OP. DR. FUNDA YAZICI EROLOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621